Haber

Atakan Işıktutan kimdir? Survivor Atakan kaç yaşında, nereli? Survivor Atakan Işıktutan elendi mi, sakatlandı mı, sağlığı nasıl?

Survivor Atakan Işıktutan kimdir sorusunun cevabı Survivor All Star izleyicilerinin merak ettiği konuların başında geliyor. Atakan Işıktutan kaç yaşında, nereli? Survivor Atakan Işıktutan elendi mi, sakatlandı mı, sağlığı nasıl?

ATAKAN IŞIKTUTAN KİMDİR?

En son Survivor All Star’a yedek yarışmacı olarak katılan Atakan Işıktutan, 15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de doğdu. Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize’dir. Işıktutan, 2016 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuş, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

Yüzme sporuyla 4 yaşında tanışan Işıktutan, o günlerden sonra sporu hayatından çıkaramadı. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul’da güzel başarılar elde etti. 2013 yılında basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit ile tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılmış ve başarı sergilemiştir. 2018 yılında yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine birebir yapılan Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. olmuştur. Diksiyon ve oyunculuk eğitimi de aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu