Haber

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay: ‘CHP benim evim, sahibi benim’

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, adaylık için başka bir partiye gideceğine ilişkin tartışmaları yanıtladı; “CHP benim evim ve sahibi benim” dedi.

Aydın’da siyaset kazanı her geçen gün kaynamaya devam ederken, yerel seçimler yaklaştıkça iddialar artmaya başladı. Son olarak Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın CHP’den ayrılıp başka partiden aday olup bazı isimlerle görüşeceği iddialarına Önder Atay, Meclis toplantısının ardından sert bir dille yanıt verdi. Bu tartışmaların birileri tarafından bilerek ve isteyerek yapıldığını öne süren Önder Atay, kesin bir dille konuşarak, “CHP benim evim, sahibi benim. Başka bir yere gitmem, görüşmem söz konusu değil.”

Meclis toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, yaptığı konuşmada, “Bazı iddialar, bu partiyle, şu kişiyle görüşüyor diye bile bile insan saymadığım kişiler tarafından ileri sürülüyor. Siyasi parti ve oradan ne müzakere ne de adaylık konuşması yaptı.Bunu söylemek dünyanın en ahlaksız davranışıdır.Bunu kimin söylediğini,kime yazdırdığını bütün Aydın bilir.Yaptıklarınız yanına kalmayacak.Bilin. onu da.Kimsenin siyasi partiyle konuşmasını istemiyorum.Ben yapmadım.Konutun sahibiyim.Cumhuriyet Halk Partisinin konutunun sahibiyim.Diğerleri misafir geldiler. Daha dün. O arkadaşların iradesiyle beni bu partiden itibarsızlaştırmaya çalışan o zihniyete halk tarafından gereken cevap verilecektir. Bunu siyasi hayatımda hiç görmedim” dedi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu