Haber

Eşi tarafından ağır yaralanan Youtuber Merve Verizoğlu’na yapılan saldırının detayları ortaya çıktı

Olay, dün sabah saatlerinde Üsküdar’da meydana geldi.

Habertürk muhabiri Mustafa ŞekeroğluPolisi arayan Y.’nin özel haberine göre, Unus Yıldırım, Youtuber eşi Merve Veziroğlu Yıldırımbıçakladığını bildirdi.

Olay yerine giden polis ekipleri, Yunus Yıldırım’ı gözaltına alırken yaralanan Merve Veziroğlu Yıldırım’ı ambulansla hastaneye kaldırdı.

tutuklandı Yunus Yıldırım, Üsküdar Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Yapılan çalışmalarda olayın detayları ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, yaralanan Merve Veziroğlu Yıldırım ile Yunus Yıldırım 1,5 yıl önce dünyaevine girdi. Soruşturmada yaralanan Merve Veziroğlu Yıldırım’ın hayatını kaybettiği belirtildi. 2022’de Eşi hakkında ‘kasten yaralama ve tehdit’ten 2 şikayeti olduğu ortaya çıktı. Ancak aralarında devam eden bir tedbir veya uzaklaştırma kararı olmadığı belirlendi.

kıskançlık bahanesi

Sorulan Yıldırım, ifadesinde kayınvalidesi ile evlendiğinden beri sürekli tartıştıklarını ifade etti. Ayrıca eşinin Instagram’da ve sosyal medyada TikTok’ta çok aktif olduğunu söyleyen Yıldırım, eşine çok sayıda bildirim geldiğini bu nedenle arada bir kıskançlık yaşandığını söyledi.

Olay anında aynı nedenlerle tartıştıklarını anlatan Yıldırım, kendini kaybederek mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla eşini defalarca bıçakladığını söyledi. Daha sonra, hemen 112’yi aradığını belirterek şüpheli bir pişmanlık dile getirdi.

Olayda kullanılan ekmek bıçağına soruşturma sırasında el konuldu. Ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan Merve Veziroğlu Yıldırım’ın vücudunda 30 adet daha bıçak izi olduğu belirlendi.

Yargılamanın ardından adliyeye sevk edilen zanlı Yunus Yıldırım hakkında tutuklama kararı çıkarıldı. Diğer 4 hata günlüklerini bul şüpheli koca Yunus Yıldırım tutuklandıhapse atıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu