Haber

Henry Cavill’in Seks İçin Profil Pozu

Her rolüyle dünyaca ünlü ve gönülleri fetheden Henry Cavill, sosyal medyayı tekrar tekrar sallamayı başardı. Yıldız oyuncunun yan profilinden çekilen bir fotoğraf kısa sürede gündem oluşturdu. Bu gönderi binlerce takipçi kazanmayı başardı. Ama ortalarda en dikkat çeken goygoyistlerin gıptayla baktığımız yorumlar yapan mizahi tepkileri oldu.

Ana kalplerin tek Süpermen’i Henry Cavill’in dünya çapında büyük bir hayran kitlesi var.

Kaşları, gözleri, saçları, karizması ve aksanıyla her detayıyla gönülleri fetheden dünyaca ünlü oyuncu, yer aldığı her yapımla beğeni toplamaya devam ediyor.

Adını dünyaca ünlü magazin manşetlerinde sıkça gördüğümüz Henry Cavill, hayranlarının izlemeye doyamadığı ünlülerden biri.

Enola Holmes, Shazam! 6 Güç ve Kara Adam gibi birçok ödüllü ve akılda kalıcı filmde rol alan karizmatik oyuncu, sosyal medyanın en dikkat çeken Hollywood ünlülerinden biri.

Dünyanın en güzel ünlüleri arasında gösterilen Cavill, bugün Instagram hesabından yan profil pozu paylaştı.

Paylaşımına rastgele bir not bile yazmaya gerek kalmayan yıldız oyuncunun bu paylaşımı bir bölümde kıskançlık damarını ortaya çıkarırken bir bölümde de yürekleri sızlattı.

Öncelikle Henry Cavill’in sevgisini artırdığını beyan eden paylaşımlara bir göz atalım…

?

?

?

?

?

Ana konumuza geçme zamanı geldi değil mi? Bazıları bir dereceye kadar kıskandıklarını itiraf etti, bazıları da Henry Bey’i kendilerine benzetti.

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bu konudaki niyetinizi de çok merak ediyoruz.

Herkesi yoruma bekliyoruz…

haber-macka.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu