Haber

İmamoğlu: Mutlaka bir gündemimiz olacak

CHP’de ‘değişim’ tartışmasını başlatan ve adaylık konusundaki duruşu merak edilen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eleştirel açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, “Değişim makamın üzerindedir. Mutlaka bir gündemimiz olacaktır.”

‘BİR GÜNDEMİMİZ OLMALIDIR’

CHP’nin eski genel başkanları Hikmet Çetin ve Altan Öymen ile eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın hakkında konuşan İmamoğlu, şunları söyledi:

“Üç genel liderimizle geleceği konuştuğumuz çok verimli ve çok maliyetli bir görüşme gerçekleştirdik. Çok faydasını gördüm. İleride alacağımız kararlara ve gezilere çok büyük katkı sağlayacağını söyleyebiliriz.” Biz yapacağız.

Mutlaka bir ajandamız olacak, belli ki bir günü yok. Sizi bilgili yapacağız. Değişimle ilgili her pahalı fikri mutlaka gündemimize alırız. Sıkıntıyı bir otorite meselesinin çok ötesinde görüyorum; Benim ve benim gibi düşünenler bilirler ki, ülkemi, ülkemi, milletimi, şehrimi, 16 milyon vatandaşımı, partimi ve partililerimi düşünmek ve bu konuda en sağlıklı kararı vermek durumundayız. ” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu