Haber

İYİ Parti Bursa’da ‘Türkiye ekonomisi’ni konuşacak

BURSA (İGFA) – İYİ Parti Ekonomi Politikaları Lideri Prof. Dr. Bilge Yılmaz ve Kalkınma Politikaları Lideri Prof.Dr. Ümit Özlale, 14 Mayıs genel seçimleri sonrası ekonomik süreç hakkında bilgi vermek ve sorularını yanıtlamak için Bursalı iş insanlarıyla bir araya gelecek.

8 Mayıs Pazartesi günü 16.00-18.00 saatleri arasında Uludağ Üniversitesi Yerleşkesi EuroPark Otel’de gerçekleştirilecek etkinlikte YETER Parti ve Millet İttifakı’nın ekonomi politikası hakkında bilgi verilecek.

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı İş İnsanları Komitesi tarafından düzenlenen etkinliğin, katılımcılara seçim sonrası için değerli bir bakış açısı kazandırması bekleniyor.

İYİ Parti’nin dünyaca ünlü kadrosuyla ekonomi alanında çok ağır bir hazırlık dönemini geride bıraktığını belirten İş İnsanları Komite Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Nevzat Kocakurt, değerli bir etkinliğe daha imza atabilmenin gururunu yaşadıklarını vurguladı. Bursa iş dünyası için.

Bursa İktisat Tepesi ile Genel Lider Meral Akşener’in hafızalarda yer edecek bir görüşme yapacağını vurgulayarak, “İki Kıymetli Hocamızı Bursalı iş insanlarımızla bir kere buluşturmazsak hayırlı sonuçlar doğuracağını planladık. Tekrar. Çünkü genel seçim kapıda ve ülkemizde önemli bir değişiklik bekleniyor. Ülke ekonomisinin yeni dönemdeki seyri, yaşanabilecek zorluklar ve analiz yollarına ilişkin sorulara Ekonomi Elemanımızın vereceği cevaplar çok değerlidir. Bu nedenle etkinliğimize “SEÇİM SONRASI TÜRKİYE EKONOMİSİ / SORU CEVAP” adını verdik. Bursa iş dünyamızın çok değerli üyelerini oturumumuza bekliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu