Haber

Manisa BBSK Karate Takımı 4. Uluslararası Gemlik Karate Turnuvasında büyük bir başarıya imza attı.

Manisa BBSK Karate Takımı, 13 ülkeden 143 kulüp ve 1.950 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen 4. Uluslararası Gemlik Karate Turnuvasında 4’ü altın olmak üzere 11 madalya ile kulüpler bazında 10. sırada yer alarak büyük bir başarıya imza attı. .

Bu yıl 4.’sü düzenlenen Uluslararası Gemlik Karate Turnuvası, 13 ülkeden 143 kulüp ve 1.950 sporcunun katılımıyla 11-13 Ağustos 2023 tarihleri ​​arasında Gemlik’te yapılacak. Spor Salonunda Gerçekleştirildi. 3 gün ter döken Manisa BBSK karatecileri 11 madalya kazandı. 4 altın, 1 gümüş ve 6 bronz madalya ile 143 kulüp arasından 10. olmayı başaran Manisa BBSK, kupayı onuncu kez kaldırmayı başardı.

Manisa BBSK’den Berat Kazak, Ilgaz Taş, Ceylin Ferihan Uyanık ve Nurbade Büber altın madalya kazanırken, Hamza Najm Abed gümüş, Çınar Enis İlhan, Beyza Taşdemir, Ahmet Can, Mehmet Talha Kartal, Ramazan Efe Ezer ve Batuhan Bayır da bronz madalya aldı.

Madalya kazananları ve madalya kazanamayan ve sonuna kadar mücadele eden sporcuları ve ailelerini gönülden kutlayan Manisa BBSK Karate Antrenörü Ali Eşsiz, desteklerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Yunusemre Belediyesi’ne de teşekkür etti. – MANİSA

haber-fethiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu