İş

Redington Türkiye ve Sangfor’dan stratejik işbirliği

Redington Türkiye, siber güvenlik ve bulut bilişim alanında yenilikçi çözümleriyle öne çıkan Sangfor Technologies’in tüm çözümlerinin Türkiye yetkili distribütörü oldu.

Bilişim sektöründeki global tecrübesini Türkiye’ye aktaran yeni nesil dijital teknoloji distribütörü ve danışmanı Redington Türkiye, bilişim alanında yenilikçi, erişilebilir, kullanımı kolay ve sağlam çözümler sunan Sangfor Technologies ile stratejik iş birliği yaptı. şirketin tüm çözümlerinin dağıtımı için siber güvenlik ve altyapı. Bu işbirliği kapsamında Redington Türkiye, Sangfor’un güvenlik çözümlerinin Türkiye’deki yetkili distribütörlerinden biri oldu.

Redington Türkiye’nin iş ortakları ve müşterileri, Sangfor’un iş yönetimini kolaylaştıran bütçe dostu ürünleri sayesinde operasyonlarını güvenle ve kolayca yürütebilecek. Aynı zamanda Redington Türkiye, bu işlerin bakımı ve teknik bahislerde danışmanlık da dahil olmak üzere deneyimli uzman ekibi ile iş ortaklarına ve son kullanıcılara hizmet verecektir.

Kullanımı kolay olduğu kadar etkin güvenlik analizleri ile de dikkat çekiyor.

2000 yılında Çin’deki müşterilerine kullanımı kolay ve etkin güvenlik çözümleri sunmak amacıyla yola çıkan Sangfor Technologies, bugün 20 ülkede 10 bini aşkın çalışanı ile siber güvenlik ve altyapı çözümleri alanında hizmet veriyor. Şirket, bölgedeki büyüme stratejisinin bir modülü olarak geçen yıl Türkiye’de ofis açarak pazara giriş yaptı.

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan, “Siber güvenlik günümüz iş dünyasında işletmelerin başarısı ve sürdürülebilirliği için en kritik konulardan biri haline geldi. Hızlı dijitalleşmenin bir sonucu olarak artan güvenlik ihlallerinin de etkisiyle şirketlerin bu alana olan yatırımları her geçen gün artıyor. Bu noktada siber güvenlik ve altyapı alanında yenilikçi çözümleriyle fark yaratan Sangfor Technologies’in sunduğu iş ve çözümlerin Türkiye’deki dağıtımını üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Anlaşma kapsamında portföyümüzdeki iş ortaklarımız ve aracı kurumlara Sangfor’un yeni nesil güvenlik ve altyapı işlerini dağıtacağız. Bu iş birliği kapsamında kalite, inanç ve şeffaflık ilkelerinden yola çıkarak Sangfor işlerine dağıtım hizmetleri verirken, bakım ve danışmanlık hizmetleri de vererek Sangfor ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz.”

Sangfor Türkiye Genel Müdürü Finn Yang, “Sangfor olarak iş ortaklarımızla birlikte başarıya doğru ilerlemeyi önemsiyoruz. Bu noktada Redington Türkiye ile yapılan bu işbirliği, Sangfor’un Türkiye’deki büyüme stratejisi için değerli bir adımdır. Bizim için iş ortakları ile başarıya ilerlemek esastır. Redington’ın geniş iş ortakları portföyü sayesinde Türkiye bilişim pazarındaki varlığımızı genişleteceğimize inanıyoruz. Bu iş birliğinin iş ortaklarımıza, aracı kurumlara, son kullanıcılara ve iş dünyasına fayda sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu