Teknoloji

Resident Evil 4 Remake’in Apple Cihazlar İçin Çıkış Tarihi

Capcom’un yaptığı duyuruyla Resident Evil 4 Remake’in Apple cihazları için çıkış tarihi da ortaya çıktı. Söz verdiği gibi bu yıl bitmeden oyuncularla buluşacak.


İlginizi Çekebilir:  Resident Evil 9 En Büyük Bütçeli Olabilir Resident Evil


Resident Evil 4 Remake’in Apple Cihazlar İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Eylül ayı sonuna doğru düzenlenen Apple etkinliğinde Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 ve iPhone 15 modellerinin yanı sıra Assassin’s Creed Mirage, Death Stranding, Resident Evil 4 Remake ve Resident Evil Village oyunları da satışa sunulacak. seçili iPhone 15 ve iPad modelleri. öğrenmiştik. Capcom’un duyurduğu oyunlardan biri olan Resident Evil Village, 30 Ekim 2023 tarihinde taşınabilir cihazlarda oyuncularla buluştu. Japon oyun devinden yapılan açıklamayla Resident Evil 4 Remake’in Apple cihazlar için çıkış tarihi 20 Aralık 2023Olarak duyuruldu.

Ayrı Yollar genişletmesiyle de çıkacak olan oyun, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ve M1 çip veya daha yenisine sahip tüm iPad ve Mac’lerde oynanabilecek.

Şu anda App Store’da ön siparişe açık ve aynı zamanda Cosmic Board’u temel alacak. Doğal olarak iPhone, iPad ve Mac’te çapraz aşamaları kaydetmeniz mümkün olacak ve oyununuza kaldığınız yerden ve istediğiniz zaman devam edebileceksiniz.

Tam sürümü satın almadan önce hikayenin başlangıcını oynayabileceğiniz ücretsiz bir demo da olacağını belirtelim. Yani oyunu satın almadan önce demoyu oynayabilecek ve son kararınızı verebileceksiniz.

Resident Evil 4 Remake Hakkında

Lider Ashley Graham’ın kaçırılan kızını kurtarmayı konu alan oyunun hikayesi, köyden başlayıp baş düşmanımızın adasına kadar uzanan üç ana bölgede bizlere çok güçlü ve keyifli bir macera yaşatıyor. Bu süreçte pek çok farklı düşmanın yer aldığı savaşlar bizi bekliyor.

haberyahyali.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu