Haber

Sincan Belediyesi gençler için yeni spor tesisleri inşa ediyor

Gençlere ve çocuklara yönelik her projenin destekçisi olan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, ilçede yaşayan vatandaşların boş zamanlarını dolu dolu değerlendirebileceğini söyledi. sporalanlar kazanıyor.

Ankara’nın Sincan Belediyesi, gençlerin sportif faaliyetlerde bulunabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri yeni spor tesisleri inşa etmeye devam ediyor. Devam eden projelerin yanı sıra tamamlanan dev spor yatırımlarıyla adından söz ettiren Başkan Ercan, Mevlana Mahallesi’ni kapalı spor salonuyla buluşturmaya hazırlanıyor. Sincan’ın marka değerini artıracak projelere imza atan Başkan Ercan, Sinan Şamil Sam Spor Kompleksi, yüzme havuzları, mini voleybol, basketbol ve badminton sahaları ile başta gençler olmak üzere Sincan halkına verdiği sözleri tutmaya devam ediyor. çok sayıda spor sahası. Hem vatandaşların spor yapmaları hem de geleceğin sporcularını Sincan’dan yetiştirmek için ilçeye her türlü yatırımı yapan Önder Ercan, şimdi de Fatih’in Mevlana Mahallesi’ne butik kapalı spor salonu yaptırıyor. . Vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda talepleri geri çevirmeyen ve talimat veren Ercan, projelerin hızla tamamlanması için gerekli adımları da atıyor.

6 bin 943 metrekare üzerine inşa edilecek Butik Kapalı Spor Salonu’nda basketbol ve voleybol sahasına dönüştürülebilen saha, hareketli potalar, soyunma odaları, hakem odası gibi odalar ve otopark yer alacak. . Sincan’ın en keyifli spor tesislerini hak ettiğini dile getiren Ercan, “Vatandaşlarımızın verimli vakit geçirmeleri ve spor yapmaları için çalışmaya devam edeceğiz. Her şey Sincan için.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu