Haber

Şişli’de Konutlarda Uyuşturucu Satışı İhbarıyla Şüpheli Yakalandı

ŞİŞLİ’de konutlarda uyuşturucu satıldığı ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, şüpheli bir kişiyi kaçmaya çalışırken yakaladı. Üst aramasında 8.4 gram uyuşturucu maddeyle yakalanan şüphelinin güvenlik kamerasına yansıdığı anlar kaydedildi.

Şişli Asayiş Büro ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki konutlara motosikletle veya yaya olarak uyuşturucu satıldığı bilgisi üzerine belirlenen adresleri takip etti. Akşam saatlerinde konuta giren bir kişinin davranışlarından şüphelenen polis, şüphelinin yanına yaklaştı. O sırada hızla kaçmaya çalışan şüpheli, polisin hızlı müdahalesi sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

Konuta giren şüphelinin polis tarafından yakalandığı anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde şüphelinin konutun güvenlik görevlisine bir şeyler sorduğu, polisleri görünce kaçmaya çalıştığı ve yakalandığı görülüyor.

Polis tarafından gözaltına alınan MT’de 1,8 gram kokain, 3 torbada toplam 6,6 gram esrar ve 2 bin lira para ele geçirildi. MT, uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak kabahatiyle suçlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu