Yaşam

3. Farkı yalnızca üstün gözlem becerisine sahip kişiler bulabilir! İki görselin ortasındaki 3 farkı 7 saniyede bulun ve kendinizi kanıtlayın

Zeka testi farkı bulma bulmacaları, iki özdeş görüntünün ortasındaki küçük farklılıkları bulma üzerine oynanır. İlk bakışta birbirinin aynı olan iki görüntü, dikkatli ve yakından incelendiğinde ayırt edilebilir.

Farkları bulma bulmacaları her yaştan insanın sevgiyle ve eğlenerek çözebileceği bir zeka testidir. Kişinin gözlem becerilerini teste sokan miktar. Konsantrasyon ve hafızanın geliştirilmesine büyük ölçüde yardımcı olur.

İKİ GÖRÜNTÜ ARASINDAKİ 3 FARKI BULYukarıdaki görselde lezzetli ve hoş görsellerin yer aldığı pastalar, şekerler ve pastalar bulunmaktadır. Bu tatlı görüntünün yanındaki görselde tamamen aynı olan sadece 3 fark var. Sizden bu iki görselin ortasındaki 3 farkı 7 saniye içerisinde bulmanız isteniyor.

Gözlem becerilerinizi ve konsantrasyonunuzu test etme zamanı! Hazırsanız başlayalım!

MÜCADELE BAŞLIYOR

Evet dinlenme başladı. Tüm dikkatinizi bu iki tatlı görüntüye verin ve gözlerinizin önünde duran 3 farkı bulun. Şahin gözlerinizi ve üstün görme yeteneğinizi kullanmanın zamanı geldi. Zaman çok kısıtlı ama hiçbir şeyin gözünüzden kaçamayacağı da bir gerçek!

Süreyi unutun ve strese girmeden sakince iki görüntünün ortasındaki farkları bulmaya çalışın. Farklılıkları bulmakta zorlanıyorsanız büyüteç kullanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan da destek alabilirsiniz.

ZAMAN BİTTİ

Neredeyse tükenme zamanı geldi. Farkları bulduktan sonra aşağıda sizin için bulmacanın analizini paylaşıyor olacağız. Bakiyelerinizi oradan kontrol edebilirsiniz.

Ve zaman doldu! İki görselin ortasındaki 3 farkı 7 saniyede bulan okurlarımızı tebrik ederiz. Nitekim artık bunlar sizin için sadece atıştırmalık, siz bu işin ustası oldunuz.

Farkları bulamayan veya eksik bulan okuyucularımız süreyi biraz daha uzatarak tekrar deneyebilirler. Sizi rahatsız etmeye gerek yok, 3. farkı bulmakta çok zorlandık.

BULMACA ÇÖZÜMÜ

Ve işte sizden 7 saniye içerisinde bulmanız istenen o iki görselin ortasındaki 3 fark;Peki verilen süre içerisinde farkları bulabildiniz mi ya da bulmacanın cevabını bulmanız kaç saniye sürdü? Yorumlarda bizimle paylaşın!

darendeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu