Haber

Traktör, Tarım Makinaları, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı 10 Ekim’de kapılarını açacak

Informa Fuarcılık tarafından bu yıl 10 – 14 Ekim tarihleri ​​arasında Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde ilk kez düzenlenecek olan Growmach Traktör, Tarım Makineleri, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nın tanıtım toplantısı Konya’da gerçekleştirildi.

Sektördeki yerli ve yabancı markaların bir araya gelmesinin beklendiği fuarın tanıtım toplantısında konuşan Growmach Fuar Müdürü Engin Er, ???????Fuar traktörde teknoloji buluşması. ve tarım makineleri sektörünün yanı sıra sektördeki çiftçilerin deneyim ve vizyonlarını paylaşacakları güçlü bir platform. Bunun bir platform olacağını söyledi.

Yerli ve yabancı müşterileri buluşturacak fuarda firmaların Antalya’da yeni iş bağlantılarına ulaşma fırsatı yakalayacağını belirten Er, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu fuarı ilk kez düzenliyoruz. Fuar katılımcılarının yüzde 25’i Konya’da tarım makineleri üreten firmalar olacak. Toplam 180 firma katılacak, 50 farklı ülkeden 20 bin ziyaretçi bekliyoruz. Nitelikli bir fuar olacak” Fuar için açtığımız online kayıtlara 50’den fazla kişi kayıt olacak. “Ülkeden ziyaretçi kaydı var.”

agliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu