Haber

Bilal Hancı, eşi Esin Çepni’ye ihanet etti: Öpüşme görüntüleri gündeme bomba gibi düştü

YouTube’da yayın yapan Kafalar grubunun üyesi Bilal Hancı ile geçen yıl boşanma kararı alan eşi Esin Çepni, aralarındaki sorunları aşmıştı.

Evliliklerine bir şans daha veren ünlü çiftten geldi.

Bilal Hancı’nın gece kulübünde bir kadınla öpüştüğü görüntüler eşine gönderildi.

Esin Çepni yaşadığı şoku şu sözlerle anlattı:

“Ben her zaman güçlü durmaya çalıştım, dilim sert olsa da, içim ağlasa da. Bugün farkettim ki dışardan ağlayanlardan korkulur. Merhametli ve terbiyeli olduğunu düşündükleriniz aslında karşılığını alanlardır. iş bitti. Bu gece kafamdan kaynar su döküldü. Sebebini kendi gözlerimle gördüm. Sizin de görmenizi istiyorum.”

Daha sonra eşinin bir kadınla öpüştüğü görüntüleri Instagram hesabından yayınlayan Çepni, açıklamalarına şöyle devam etti:

“Kalbim içten içe paramparça oldu”

“Vücudum o kadar küçüldü ki kalbim içten içe ezildi. Bir damla bile uyumadım. Meğer hiçbir şey bilmiyoruz. Kamuya açık bir ihanetin acısını sessizce çekecek kadar asil değilim. Eğer öyleyse beni yargılayın. İstediğiniz.

“Yatakta felç olmuş gibiyim”

Yatakta saatlerce felçli gibi 20-30 saniyelik videolar izliyorum. Bunu gizlice yapmak şöyle dursun, o kadar aşağılık bir hal aldı ki, insanlar göz önünde şarkılarını dudaktan ağza söylüyorlar.

Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlence kızı, diğer yanda boşanma süreci henüz tamamlanmamış eşim. Ne yapmalıyım sen söyle…”

Çepni, son paylaşımında şunları söyledi: “Fiziksel ve zihinsel olarak iyi değilim. Bir süre dinleneceğim.”dedi.

Bilal Hancı’dan ise henüz bir açıklama gelmedi.

habernallihan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu